• europaweit kostenloser Versand
  • 30 Tage Geld-zurück-GarantieMit unserer 30-Tage Geld-zurück-Garantie, kannst du deinen FeetUp® Trainer erstmal 30 Tage ausgiebig testen. Bei Nicht-Gefallen, kannst du ihn einfach ohne Angabe von Gründen an uns zurückschicken. Und wir erstatten dir den Kaufbetrag wieder zurück.
  • Check Iconsicherer & zertifizierter Onlineshop

FeetUp® Trainer - für Yoga, Fitness & Entspannung

Polski

Witamy na naszej stronie! Obecnie nasza strona jest dostępna w języku angielskim, ale przygotowaliśmy najważniejsze informacje o krzesełku FeetUp® w języku polskim. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Odpowiemy niezwłocznie!

FEETUP® ­ NAJPROSTSZA DROGA DO STANIA NA GŁOWIE

Jeśli stanie na głowie to król asan, to FeetUp jest zdecydowanie jego tronem. Ta innowacyjna pomoc do pozycji odwróconych pozwala na wykonanie stania na głowie w sposób bezpieczny i stabliny, bez obciążania karku i kręgosłupa.

Krzesełko do jogi FeetUp® postawi Twoje życie na głowie. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w domu, czy też podczas treningu w klubie fitness albo studiu jogi FeetUp® zapewni Twojemu ciału regenerujący wypoczynek.

FeetUp® dodaje początkującym pewności siebie, aby unieść stopy w stronę nieba i cieszyć się dobroczynnym działaniem zdrowotnym sirsasany. Bardziej zaawansowani adepci jogi moga dzięki niemu odnaleźć radość z wykonywania takich wersji pozycji odwróconych, które do tej pory były poza zasięgiem ich codziennej praktyki.

 

Szczegóły:

rama krzesełka: warstwowo klejone drewno brzozy

wypełnienie: recyklingowana pianka

obicie: skóra ekologiczna, biała

właściwości: rozkładane, można układać jedno na drugim (oszczędność miejsca),

wymiary po złożeniu (długość x szerokość x wysokość): 64 x 40 x 40 cm

opatentowane

gwarancja producenta 3 lata

 

Bezpieczeństwo:

● antypoślizgowe nakładki na nogi krzesełka dla maksymalnej stabilności

● solidna rama wykonana z warstwowo klejonego drewna brzozowego

● maksymalne obciążenie krzesełka: 400 kg (testowane na Technicznym Uniwersytecie w

Braunschweig)

 

W komplecie:

● krzesełko FeetUp®

● broszura informacyjna, 28 stron opisu i ćwiczeń

● cztery nakładki antypoślizgowe

● instrukcja montażu wraz z narzędziem (czas montażu: 5 minut)

 

Warunki płatności:

● przedpłata na konto

ZAMÓWIENIA NA TERENIE POLSKI

Katarzyna Baron
info@jogakasiabaron.pl

 

Nasze zaangażowanie ekologiczne:

Za każde sprzedane przez nas krzesełko FeetUp® dokonujemy wpłaty na rzecz organizacji “Trees for the Future” (“Drzewa dla przyszłości”), która sadzi w naszym imieniu drzewa. Każde sprzedane krzesełko FeetUp® = jedno nowe drzewo.

FeetUp® jest produktem całkowicie wegańskim.

 

 

OPINIE

Sanjeev Bhanot, Geneva

“Uczę jogi od 20 lat i z mojego doświadczenia wynika, że ludzie naprawdę chcą stawać na głowie, ale pomijają przygotowanie do pozycji, co w efekcie prowadzi do kontuzji. Dlatego uważam, że FeetUp® jest najbezpieczniejszym i całkowicie pozbawionym ryzyka sposobem stania na głowie. Teraz każdy może cieszyć się korzyściami, jakie daje ta królewska pozycja” - Sanjeev na FeetUp®

David Lurey, Palma de Mallorca

„FeetUp® to doskonały sposób na to, aby czerpać maksymalne korzyści z pozycji odwróconych bez obciążania karku“ - David na FeetUp®

 

Tom Beyer - Rücken- und Gelenke Yoga, Berlin

“Dzięki krzesełku FeetUp® moi uczniowie bardzo szybko i w niewymuszony sposób oswajają się z sytuacją, w której ciało jest odwrócone do góry nogami. Aktywują przy tym duże partie mięśni i uczą się balansu. FeetUp® sprawia, że odczuwają stanie na głowie jako bezpieczne i przyjemne. Uczniowie wzmacniają też zdolność odczuwanie własnego ciała“ - Tom na FeetUp®

 

 

4 KROKI DO STANIA NA GŁOWIE - TO TAKIE PROSTE

Pozycja 1:

Postawić FeetUp® przy ścianie. Uklęknąć, ułożyć barki na krzesełku i pozwolić głowie opaść w dół, pozostać w tej pozycji na kilka oddechów.

Pozycja 2:

Unieść biodra i wyprostować nogi. Kilkakrotnie unosić i opuszcać pięty, aby rozciągnąć łydki. Podejść stopami maksymalnie blisko do krzesełka.

Pozycja 3:

­ Wariant podstawowy: wykonując delikatny zamach, unieść nogi do góry jedna za drugą. Dociskać ręce do drewnianych elementów, pomagając sobie w wejściu do pozycji

­ Wariant średniozaawansowany: przyciągnąć kolana jak najbliżej klatki piersiowej. Skoncentrować się bardziej na równowadze niż na sile.

­ Wariant zaawansowany: unieść wyprostowane nogi używając mięśni brzucha oraz mięśni rąk.

Pozycja 4:

Prostować nogi unosząc pięty w stornę sufitu. Rozluźnic kark. Oddychać spokojnie.

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy początkujący mogą korzystać z krzesełka FeetUp®?

Tak. FeetUp® został zaprojektowany po to, aby każdy mógł wykonać stanie na głowie. Zgodnie z pierwotną koncepcją FeetUp® miał być właśnie pomocą dla początkujących. Pozytywny odzewze strony korzystających z krzesełka utwierdza nas w przekonaniu, że z FeetUp® stanie na głowie jest dziecinnie łatwe!

Czy FeetUp® jest bezpieczny?

Tak. Rama krzesełka FeetUp® jest wykonana z klejonego drewna brzozowego, wygiętego z jednolitego kawałka drewna. Dzięki takiej kombinacji powstała ekstremalnie wytrzymała konstrukcja ­ stabilna i elastyczna równocześnie.

Jakie jest maksymalne obciążenie krzesełka?

Podczas testu wykonanego na Uniwestytecie Technicznym w Braunschweig krzesełko wytrzymało obciążenie 400 kg.


Order your FeetUp® now!

Melde dich jetzt zu unserem Newsletter an und erhalte unser kostenloses FeetUp® Übungs-E-Book

Verpasse nie wieder Aktionen und neue spannende Übungsbeispiele.
Als Bonus erhältst du unser kostenloses FeetUp® Übungs-E-Book.